Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211145

Tööpakkumise number

211145

Töö kirjeldus

Scandic Palace restoran võtab oma meeskonda OSALISE tööajaga koka , kellelt eeldame eelnevat töökogemust , armastust söögitegemise vastu ning positiivset ellusuhtumist . Kui pead neid kolme omadust endale omaseks , siis oled teretulnud kandideerima !
Töö koosneb a la carte menüü valmistamisest päevastel ning õhtustel aegadel ning hommikusöögi valmistamist hommikutel .
Ära pea paljuks kirjutada ka lühike kaaskiri !

Nõudmised kandidaadile

väga head eesti keele oskust
kohusetundlikkus
korrektsus
kalkulatsioonivõime
loov suhtumine oma töösse
meeskonnatööle orienteeritus
positiivne ellusuhtumine
toitlustusalane haridus
töötahe

Pakume eelkõige toredat ja kokkuhoidvat meeskonda , võimalust töötada ning areneda rahvusvahelises ettevõttes , kaasaegset töökeskkonda .
Ei puudu ka erialased koolitused , omapere soodustused , sportimisvõimalused .

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. november 2010
Kuulutus sisestati:
2. november 2010

Scandic on suurim Põhjamaade hotellikett, kuhu kuulub üle 150 hotelli .
Maailmas on hotelle, mis on eksklusiivsed, on hotelle, mis on lihtsalt odavad ja on hotelle, mis on väga moodsad - kuid maailmas ei ole ühtegi hotelli, mis oleks nutikam kui Scandic. Nutikas, sest me pakume mitmel erineval tasandil teadlikku ja inspireerivat hotellielamust.

Eestis on kaks Scandicu hotelli: Scandic Palace Tallinnas ning Scandic Rannahotell Pärnus.