Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #270752

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Restoran Rocca al Mare otsib enda toreda kollektiivi kokka. Kui sul on õige suhtumine ja soovid liituda ühe mõnusa a la carte restoraniga, võta meiega ühendust.

Ootused kandidaadile

- eelnev töökogemus hotellis või a la carte restoranis
- erialane haridus
- ausus ja täpsus
- hea maitse
- positiivne ellusushtumine
- puhtus ja valmidus meeskonna tööks
- hea pingetaluvus

Ettevõte pakub

- Huvitavat tööd
- Toredat kollektiivi
- Tulemustele vastavat palka
- Omapere soodustusi
- Basseini kasutamise võimalust
- Enesetäiendusvõimalust
- Huvitavat ja mitmekülgset tööd

Lisainfo

Meie tulevase koka oskused:
külma ja sooja toidu ning a la carte roogade valmistamine ja serveerimine. CV saata meilile: restaurant(ät)roccahotels.ee

Tööpakkumise number
#270752
Kokk