Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #317894

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 23. august 2013
Kuulutus aegub:23. september 2013

Töö kirjeldus

Reval Café otsib oma meeskonda eelneva töökogemusega ja edasipüüdlikku kokka.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on teotahteline ja avatud suhtleja ning omab erialaseid teadmisi kokandusest. Eelistame kandidaati, kes on orienteeritud parimatele tulemustele oma töös ning tugevale meeskonnatööle.

Põnevat väljakutset omandada uusi väärtuslikke kogemusi ning võimalust realiseerida varem omandatud teadmisi samas vallas. Pakume motiveerivat põhipalka ja kaasaegset töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#317894

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. september 2013
Kuulutus sisestati:
23. august 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Kokk