Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #665732

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Radio on elava atmosfääriga bistroo Kadriorus.

Pakume kvaliteetsest ja värskest toorainest valmistatud roogasid, mis valmivad külaliste silme all avatud köögis. Joogikaardil paneme suurt rõhku veinidele aga saab ka õlut ja mojitot.

Hinnad on mõistlikud, külalised kohalikud ning seltskond lõbus.

Ootused kandidaadile

- elurõõmus suhtumine ja huumorimeel

- huvi areneda

- soov panustada ja tuua Radio kööki lisaväärtust

Ettevõte pakub

- aastaringset stabiilset tööd

- väikest, lõbusat ja rahvusvahelist kollektiivi

- arenemisvõimalusi meil ja mujal

- ettevõttesiseseid soodustusi

- toetame sportimist

- panusele vastavat töötasu

Kontakt:

Tanel Turk

56352178

Tööpakkumise number
#665732

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. september 2020
Kuulutus sisestati:
1. september 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Kokk