Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #122853

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töötamine teamis, kus töötab 16 kokka. (peakokk, 3 sous chef, patisserie ja n.e)
Graafiku alusel. 2 tööl 2 vaba.
Iga päeva värske ettevalmistuse tegemine.
A la carte.

Ootused kandidaadile

Otsin endale kokka, kes on arenguvõimaline.
Keda huvitab kokkandust.
Kellesse saan invisteerida oma teadmised.
Kes saab aru et kokkatöö on raske töö
ja ainult siis kui see töö tehakse maksimaalselt
hästi saab hea resultaati.
Kes arvab et restorani edu on meeskonna töö.
Kes ei tööta individuaalselt, vaid meeskonnale.

Ettevõte pakub

Pakkun lõbusa ja tugeva meeskonna.
Tugeva distsipliiniga köök.
Menüü vahetus kohvikus 3 korda aastas.
Restoranis 6 korda aastas.
Pidev areng ja liikumine köögi struktuuris.
Praktika võimalused erinenevates restoranides.

Tööpakkumise number
#122853

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
19. september 2007
Kuulutus sisestati:
7. september 2007

CVKeskus.ee klient

Edukas Restoran ja Kohvik kesklinnas.

Vaata rohkem

Kokk