Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 233711

Tööpakkumise number

233711

Töö kirjeldus

Toitude valmistamine avaras ja kaasaegses köögis vastavalt menüüle ning eritellimustele

Nõudmised kandidaadile

- eesti ja inglise keele oskus
- kogemus a la carte köögis miinimum 3 aastat
- oluline on kiirus, puhtus, julgus, õpihimu ning sõbralikkus
- ootame iseseisvat mõtlemist ning head tiimitööd

-enesetäiendamise võimalust Michelini tärniga pärjatud koka tiimis
-konkurentsivõimelist töötasu
-meeldivat kollektiivi
-kaasaegset töökeskkonda
-omapere soodustusi

Lisainfo

Ootame kandideerimist läbi CV Keskuse või otse aadressil info(at)number9.ee

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
29. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2011

Juuli alguses avas Tallinna kesklinnas, Euroopa Liidu Maja 9.korrusel oma uksed Number9 terrass. Lisaks kaunile vaatele pakume meeldivat teenindust ning suurepäraseid maitseelamusi. Prantsusmaalt pärit ning Michelini tärniga pärjatud peakokk Pierre Mathon ootab oma meeskonda õpihimulist ning uusi väljakutseid otsivat kokka!