Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #314243

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toidu kiire ja kvaliteetne valmistamine, kauba tellimine, köögi korrashoid, inventuuride tegemine koostöös vahetusevanemaga, roogade valmistamine nii külmas kui kuumas köögis.

Ootused kandidaadile

Eelnev TÖÖKOGEMUS restoranis kokana, stressitaluvus, võime kiiresti ning organiseeritult tööd teha,
proffesionaalsus, pead armastama puhtust, pead armastama söögivalmistamist

Arenguvõimalusi suures hotelliketis, häid töötingimusi hiljuti renoveeritud köögis, kus on olemas kõik vajalikud proffiseadmed, konkurentsivõimelist palka, huvitavat tööd nooruslikus kollektiivis, tööd graafiku alusel.

Lisainfo

Otsin meeskonda kokka, kes saaks hakkama nii kuumaköögi kui ka külmaköögi kohustustega.

Tööpakkumise number
#314243

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. august 2013
Kuulutus sisestati:
16. juuli 2013

Restoran Nevskij on tuntud oma külalislahkuse ja elegantsi poolt. Restoran on hinnatud kõigi vene rahvusköögi austajate seas. Sisenedes Nevskijsse, olete sattunud justkui keiserliku Venemaa külluslikult kaunistatud mõisaruumi. Restoran "Nevskij" pakub kõrgemal tasemel a`la carte restorani elamust.

Vaata rohkem

Kokk