Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 149067

Tööpakkumise number

149067

Töö kirjeldus

kuumade ja külmade roogade kiire ja kvaliteetne valmistamine vastavalt menüüle
roogade serveerimine

Nõudmised kandidaadile

eelnev töökogemus a´la carte restoranis, erialane väljaõpe ja ettevalmistus,
võime iseseisvalt töötada,puhtus,
kohusetundlikkus, ausus ja sõbralikkus, väga hea eesti keele valdamine

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi ja toredat meeskonda
huvitavat tööd ja erialast enesetäiendamisvõimalust
konkurentsivõimelist põhi- ja tulemustöötasu, tööalast lisaväljaõpet

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
6. mai 2008
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2008
Brutopalk:
Alates 10000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
neto

Raekoja platsil avas uksed restoran Kaerajaan. Restorani akendest avaneb võrratu vaade Tallinna vanalinna elu keskpunktile. Kahel korrusel asuv ja enam kui 100 külalist mahutav restoran pakub oma külastajatele toiduvalikut, kus traditsioonilisele eesti köögile lisandub modernne mõõde.