Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #244457

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Toitude valmistamine vastavalt menüüle
- Õigeaegne toidu valmistamine ning isikkoosseisule väljastamine
- Köögis töö korraldamine vastavalt kehtestatud eeskirjadele, juhistele ja nõuetele
- Töökoha korrashoid
- Toidunõude kontroll ning puudujääkidest teavitamine vanemkokale

Ootused kandidaadile

- Vähemalt põhiharidus ja sellele lisanduv eri-, kutse- ja amaetialane ettevalmistus
- Korrektsus, kohusetundlikkus, usaldusväärsus, distsiplineeritus
- Hea suhtlemisoskus ning meeskonnatööle orienteeritus
- Võime stabiilselt ja kvaliteetselt töötada ka pingeolukorras ning oskus efektiivselt aega kasutada

- Huvitavat, vastutusrikast ja pingelist tööd sõbralikus meeskonnas
- Kaasaaegseid töötingimusi ja -vahendeid

Lisainfo

Kontakt: Mare Muuga 717 2389

Tööpakkumise number
#244457

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Kuni 448 €/kuus
Kuulutus aegub:
25. november 2011
Kuulutus sisestati:
15. november 2011

Põhja Kaitseringkond on maaväe ülema alluvuses tegutsev sõjaväeliselt korraldatud kaitseväe väeüksus, asukohaga Tallinn Rahumäe tee 4 a

Vaata rohkem

Kokk