Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #360698

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pirita ampsu noor ja rõõmus seltskond ootab enda sekka hakkajat , heatujulist, hea maitsemeelega lahedat kokka (bistroo kuuma köögi kokk)

Nõudmised kandidaadile

Oskus valmistada maitsvat toitu bistroos. Kasuks tulevad kogemused ning koka koolituste ja/või või koolis ametiõpe.

Meie pakume vahvat seltskonda , lõbusat töötamist, tänulikke kliente, üle keskmise palka üle keskmise töö eest graafikuga tööd samuti ka head töökeskkonda värske õhu ja päevavalgusega.

Tööpakkumise number
#360698

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. november 2014
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2014

Bistroo. Meil töötab noor, sõbralik ja väga rõõmsameelne kollektiiv. Asume Pirita Selveris. Bussipeatus on ligidal.

Vaata rohkem