Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 565537

Tööpakkumise number

565537

Töö kirjeldus

Perrooni Kohviku köögi tööpõld on lai ja vaheldusrikas. Valmistame toite a la carte menüüst, argipäevaseid lõunapakkumisi, väikeses valikus kondiitritooteid, buffee hommikusööki ning ettetellitud grupimenüüd.

Nõudmised kandidaadile

Otsime oma meeskonda inimest, kes naudib kokakunsti, armastab puhtust, on rõõmsameelne ja hea kolleeg.

Ettevõte pakub

Vaheldusrikast tööd
Head kollektiivi
Vajadusel kohapealset väljaõpet
Arvestavat ja hoolivat suhtumist kogu köögi töö korraldamises

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
1. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
2. november 2018

Perrooni Kohvik asub GoHotel Shnelli esimesel korrusel ja pakub toitlustust hotelli klientidele kui ka linnarahvale. Lisaks alacarte menüüle pakume väikeses valikus pagaritooteid ja argipäeviti lõunamenüüd.