Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 435110

Tööpakkumise number

435110

Töö kirjeldus

Perrooni Kohviku köögi tööpõld on lai ja vaheldusrikas. Valmistame toite A.la.Carte menüüst, argipäevaseid lõunapakkumisi, väikeses valikus kondiitritooteid, buffee hommikusööki ning ette tellitud grupimenüüd.

Nõudmised kandidaadile

Otsime oma meeskonda inimest, kes naudib kokakunsti, armastab puhtust, on rõõmsameelne ja hea kolleeg.

Ettevõte pakub

Vaheldusrikast tööd
Head kollektiivi
Vajadusel kohapealset väljaõpet
Arvestavat ja hoolivat suhtumist kogu köögi töö korraldamises

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. september 2016
Kuulutus sisestati:
9. august 2016

Perrooni Kohvik asub GoHotel Shnelli esimesel korrusel ja pakub toitlustust hotelli klientidele kui ka linnarahvale. Lisaks alacarte menüüle pakume väikeses valikus pagaritooteid ja argipäeviti lõunamenüüd.