Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #695683

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Gustav Cafe otsib mais avatavasse Tallinna Kaubamaja Gustavi kohvikusse kokka kelle südames on loomuomane soov pakkuda imelisi maitseelamusi.

Ootused kandidaadile

Suurepärast toiduvalmistamise oskust. Julget pealehakkamist ja puhtaid maitseid. Erialast haridust ja/või eelnevat töökogemust. Kohusetundlikkust, iseseisvust ja suurt kirge toidu vastu.

Sõbralikku ja toetavat meeskonda. Pikaajalist töösuhet arenevas ettevõttes. Tööd kindla graafiku alusel.Erialast arenemisvõimalust.

Tööpakkumise number
#695683
Kokk