Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 116917

Tööpakkumise number

116917

Töö kirjeldus

Toidu valmistamine vastavalt menüüle. Puhtuse ja korra tagamine köögis.

Nõudmised kandidaadile

Eelnev kogemus
Kehtiv tervisetõend ja läbitud toiduhügieeni koolitus
Tööohutuse, töötervishoiu ja tööhügieeni nõuete tundmine
Kohusetundlikkus, vastutusvõime, usaldusväärsus, suhtlemisoskus, täpsus

Ettevõte pakub

Vajadusel majutus Tallinna kesklinnas
Kaasaegseid töötingimusi
Ettevõttesiseseid arenemisvõimalusi
Meeldivat ja sõbralikku kollektiivi
Head palka ning ettevõttesiseseid soodustusi

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. august 2007
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2007

Avame aadressil Pärnu mnt 48 täielikult renoveeritud kohviku, kus pakume buffee´ stiilis kodust toitu. Seoses sellega vajame tööle kokkasid ja koka abilisi. Kandideerida võivad soovijad kogu Eestist, sest vajadusel pakume sobivale kandidaadile majutust Tallinna kesklinnas.