Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #528170

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Restoran ORE otsib oma kollektiivi kirglikku kokka. Kööki iseloomustab ambitsioonikus, mitmekülgsus, kaasaegsus ning arenemisele ja arendamisele orienteeritud töökeskkond. Töö toimub vahetustes.

Ootused kandidaadile

* hea suhtlemisoskus ja pingetaluvus
* iseseisev mõtlemisoskus
* kohusetundlikkus
* positiivne ellusuhtumine
* hea meeskonnatöö võime

Ettevõte pakub

* Häid töötingimusi.
* Kokkuhoidvat seltskonda
* Professionaalset töökeskkonda
* Nooruslikku ja positiivset töökollektiivi
* Palka vastavalt kogemustele ja võimetele
* Tööd graafiku alusel
* Ühiseid ettevõtmisi kollektiiviga

Tööpakkumise number
#528170

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. mai 2018
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2018

CVKeskus.ee klient

Toitlustus- ning meelelahutusettevõte Tallinnas

Vaata rohkem

Kokk