Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 601815

Tööpakkumise number

601815

Firma nimi peidetud Kokk

Töö kirjeldus

Sinu põhilisteks tööülesanneteks on toitude valmistamine vastavalt retseptuurile ja juhendamisele, toitude serveerimine ja oma tööpäeva plaanipärane korraldus.

Nõudmised kandidaadile

Eeldame, et:

  • Sa oled erialase haridusega või kokana töötamise kogemusega ning sul on lai toidualane silmaring;
  • Sa ei karda tööd, sulle on südamelähedased traditsioonid, kvaliteet ja esikohal külastaja, kellele sa süüa valmistad;
  • Sa oled nõudlik, täpne ja kiire oma kohustuste täitmisel ning armastad puhtust, omad ilumeelt ja naudid söögitegemist;
  • Sulle sobib töötamine vahetustega ja graafiku alusel.

Pakume põhikohaga töökohta, tööle asumine koheselt ning töötamine graafiku alusel.
Tööandja poolt on mugav tööriietus ning tööriiete pesu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
5. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
6. juuni 2019