Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 563185

Tööpakkumise number

563185

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus on selline: kokatöö hommikust õhtuni. Pärast väljaõpet on selge, milline osa köögist on Sinu kõige tugevam pool ja kus end kõige paremini tunned. Või muidugi, vahetevahel tead seda juba ka ise ja siis pole midagi muud, kui teada saada kas ka meie maja on sulle kõige parem ja õigem.

Köögist paistab kätte kogu maja, saad oma silmaga näha, kuidas külalilised sinu tööle (heaga) reageerivad ja kuna maja piisavalt väike, tunned alati osana sellest suurest segasummasuvilast, mis meil siin on. Fänname puhast ja hooajalist, aga ka põnevat toitu. Tule meile kampa!

Otsime nii kogenud kui mitte-kogenud kokka.


Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaat on:
- töökas & kohusetundlik,
- huumorimeelega hea meeskonnamängija,
- puhtust armastav.


Ettevõte pakub

- Head (või väga head) ametlikku palka.
- Lahedat tiimi.
- Palju tööd & kliente.
- Maja poolt sooja lõunat.
- Soodustustega kohviku ja poe tooteid.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. november 2018
Kuulutus sisestati:
18. oktoober 2018

FIRMA NIMI PEIDETUD

NOP -10 aastat turul tegutsenud kohvik ja pood, mis ei ole ja ei saa kunagi valmis. Me oleme toidu ja meid ümbritseva maailma suhtes kirglikud. Uus imelik köögivili tekitab meis uudishimu, kui mustikast ja kohvist suudame teha juustumoosi, siis läheme põlema, kui avastame, et Kirju Koera asemel saab teha ka Kirjut Kassi, siis oleme õnnelikud. Me tahame muuta igapäevaselt maailma, pakkudes uusi maitseid ja kombinatsioone. Teeme restoranikööki, mis on kättesaadav igaühele igapäev. Tooraine on meil alati puhas ja võimalikult kohalik.