Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 504224

Tööpakkumise number

504224

Töö kirjeldus

Pakume tööd kokale, väljaõpe võimalus kohapeal.
Eelnev töökogemus kokana ei ole vajalik, kuid aitab kaasa.
Tööaeg õhtusel ja öisel ajal kuni kella 6ni hommikul.

Nõudmised kandidaadile

Valmisolek töötada õhtusel ja öisel ajal
Kiire ja hea pingetaluvusega
Hea meeskonnatöötaja
Täisealine

Ettevõte pakub

Ettevõttesiseseid soodustusi
Suurepärast kollektiivi
Võimalust töötada osalise tööajaga
Brutopalka vastavalt oskustele ning vastutusele kuni 1500EUR kuus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. november 2017
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2017
Brutopalk:
kuni 1500 EUR kuus

MEIE LUGU
Mexicana on taqueria ehk mehhiko restoran, kus pakume teile parimaid tacosid, burritosid ja teisi mehhikopäraseid toite ja jooke. Meie eesmärgiks on pakkuda teile tükike kuuma ja teravat kogemust kunagisest maiade tsivilisatsioonihällist Mehhikost. Mexicana kujul oleme Mehhiko päikese toonud teile kätte Tallinna vanalinna ühte parimasse tulipunkti Suur-Karja tänaval, kuhu pääsete lihtsasti nii jalgsi kui autoga.