Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 23221

Tööpakkumise number

23221

Töö kirjeldus

Otsime oma töökasse meeskonda seoses ettevõtte laienemise ja töömahu suurenemisega tublit kokka.
Pakume huvitavat tööd suurhotelli restorani köögis kogenud peakoka käe all. Arenguvõimalused, mis sõltuvad iseenese pealehakkamisest. Töö vahetustega.

Nõudmised kandidaadile

• eelnev töökogemus restorani köögis
• meeskonnatöö valmidus
• head oskused omal alal
• töötahte olemasolu
Nõutav: kutsekeskharidus

Ettevõte pakub

• kaasaegset töökeskkonda
• meeldivat töökollektiivi
• tööle vastavat tasu
• väljaõpet töö käigus

Lisainfo

Palume saata oma elulookirjeldus enne 07.09.2003.a Meriton
Grand Hotel Tallinna personaliosakonda E-maili aadressil personal@grandhotel.ee, või saata/tuua hotelli vastuvõttu (Toompuiestee 27). Märgusõna "Personal".

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. september 2003
Kuulutus sisestati:
14. august 2003

Meriton Grand Hotel Tallinn on äriklassi hotell Toompea vahetus läheduses. Hotellis on 164 tuba. Oma klientidele pakume erinevaid teenuseid, eelkõige majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenuseid.