https://www.cvkeskus.ee/62579

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62579

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda kokka, kelle tööülesanneteks on hotelli ja restorani külalistele toitude valmistamine kuumas köögis.


Ootused kandidaadile

  • erialane keskharidus
  • eelnev töökogemus kokana
  • õpihimuline
  • kohusetundlik, täpne ja aus


Ettevõte pakub

  • tööd stabiilses ettevõttes
  • häid töötingimusi
  • nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi


Lisainfo

Töö vahetustega.


Tööpakkumise number
#62579
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kokk
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!