Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120256

Tööpakkumise number

120256

Töö kirjeldus

Otsime Meriton Grand Hotel Tallinna meeskonda kokka, kelle tööülesanneteks on buffet ja A`La Carte toitude valmistamine ning Cateringidel ja eriüritustel osalemine.

Nõudmised kandidaadile

• erialane keskeriharidus
• eelnev töökogemus kokana
• kohusetundlik, täpne ja aus
• hea eesti keel

Ettevõte pakub

• tööd stabiilses ettevõttes
• häid töötingimusi
• kindel kuupalk
• nooruslikku ja sõbralikku kollektiivi

Lisainfo

Tööaeg kella 6:00-23:00 vahetustega

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. september 2007
Kuulutus sisestati:
21. august 2007

Meriton Hotels on hotellikett, kuhu kuuluvad Meriton Grand Hotel Tallinn, Meriton Old Town Hotel ja Villa Mary.
2008. aastal avatakse uus SPA-hotell (300 numbrituba, baar, kohvik ja 2 restorani, spahoolitsuste- ja veekeskus, terviseklubi, 700-kohaline konverentsikeskus).
Oma klientidele pakume kõrgekvaliteedilist majutus-, toitlustus- ja konverentsiteenust.
Meriton Grand Hotel Tallinn on äriklassi hotell Toompea vahetus läheduses. Hotellis on 164 tuba. Hotellis on 132-kohaline restoran Grand Tallinn, kohvik Mademoiselle, Lobby baar.