Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 236373

Tööpakkumise number

236373

Töö kirjeldus

Mamo otsib oma meeskonda kokkasid või söögitegemisest huvitunud inimesi, kellel on soov ennast arendada huvitavate, maitsvate ja tervislike toitude
valmistamise vallas.
Otsime nii täistööajaga, kui ka poole kohaga töötajaid.
Töö on hommikupoolne ning vastavalt graafikule.
Igapäevaselt valmistame lõunasöögi, magustoidud, hommikusöögid, koogid, küpsised, muffinid.
Tähtis on oskus oma tööd kiiresti ja täpselt teha. Selleks on vaja oma tööd hästi organiseerida ning head maitsemeelt toidu retseptide järgi valmistamisel ja
tooraine tundmisel, sest värske tooraine maitse ei ole kunagi sama.

Nõudmised kandidaadile

Tõelist huvi toiduvalmistamise ja toitumise vastu, head pingetaluvust, soovi õppida ja ennast täiendada, ladusat suhtlemisoskust. Kasuks tuleb ka eelnev
töökogemus ja erialane haridus.
Kindlasti lisada CV-le kaaskiri!

Pakume huvitavat tööd päevasel ajal, häid arenemisvõimalusi ning eriti mõnusat rutiinivaba meeskonda.

Lisainfo

Elu on liiga lühike, et kolmandik magada, kolmandik tööl mööda saata ning ainult kolmandik elada. Ela ja tööta nii, et iga hetk oleks tähenduslik ja nauditav :)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
15. september 2011
Kuulutus sisestati:
16. august 2011

Avatakse uus Mamo!
Päris Tallinna südames.
Otsime oma seltskonda uusi naerusuiseid ja nobedaid kokkasid.