Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 232247

Tööpakkumise number

232247

Töö kirjeldus

Koka põhiülesannete täitmine (toidu valmistamine, maitsmine, väljastamine, tellimuste tegemine, aruandlustabelite täitmine jne).

Nõudmised kandidaadile

Tõelist huvi toiduvalmistamise ja toitumise vastu, head pingetaluvust, soovi õppida ja ennast täiendada, ladusat suhtlemisoskust. Kasuks tuleb ka eelnev
töökogemus ja erialane haridus.
Kindlasti lisada CV-le kaaskiri!

Pakume huvitavat tööd päevasel ajal, häid arenemisvõimalusi ning eriti mõnusat rutiinivaba meeskonda.

Lisainfo

Elu on liiga lühike, et kolmandik magada, kolmandik tööl mööda saata ning ainult kolmandik elada. Ela ja tööta nii, et iga hetk oleks tähenduslik ja nauditav :)

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
30. juuli 2011
Kuulutus sisestati:
2. juuli 2011

Avatakse uus Mamo!
Päris Tallinna südames.
Otsime oma seltskonda uusi naerusuiseid ja nobedaid kokkasid.