Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #345772

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

tööaeg kiirlaevade navigatsiooni ajal ( mai-oktoober) graafiku alusel (pikk ja lühike nädal);vahetuse pikkus ca 5:00 -17:30; navigatsioonivälisel ajal töö graafiku alusel E-R - 6:00 - 15:30
kvaliteetse toodangu valmistamine (kuum ja külm köök)
kauba tellimine, vastuvõtmine, inventuuride tegemine
töökoha korrashoid

Ootused kandidaadile

nõutav eelnev erialase töö kogemus vähemalt 1a.
oskus töötada iseseisvalt
algteadmised enesekontrollist ja hügieenist
pingetaluvust
tervisetõendi (toitlustusasutuses töötamiseks) olemasolu

Tallinna piires varahommikune tööletulek (kui ühistransport ei sõida) Firma poolt organiseeritud.
meeldivat kollektiivi
paindlikku töögraafikut
stabiilset tööd

Lisainfo

TÖÖKOHT ASUB TALLINNAS - ÄDALA 4a

Tööpakkumise number
#345772

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: 600 - 900 €/kuus
Kuulutus aegub:
10. juuli 2014
Kuulutus sisestati:
10. juuni 2014

Lindaliini AS on 1997. aastast Linda Line Expressi kaubamärgi all tegutsev laevatranspordifirma, opereerides kiirlaevadega Tallinn - Helsingi liinil.

Vaata rohkem

Kokk