Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #146201

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

vahetustega töö (pikk ja lühike nädal)
tööpäeva pikkus 5:00/6:00-17:00 kiirlaevade navigeerimise ajal (tööletulek firma poolt organiseeritud Tallinna piires)
kvaliteetse toidu ( kuum- ja külmköök) valmistamine
kauba tellimine, vastuvõtmine, kontroll
töökoha korrashoid

Ootused kandidaadile

vähemalt aastase kokatöö kogemus
iseseisva töö kogemus ja oskus
algteadmised enesekontrollist ja hügieenist
ausust
puhtust

Ettevõte pakub

meeldivat kollektiivi
graafikujärgset tööd
stabiilset töösuhet
i

Lisainfo

Töökoht - Ädala 4a, Tallinn

Tööpakkumise number
#146201

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 10000 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. aprill 2008
Kuulutus sisestati:
31. märts 2008
Lisainfo palga kohta:
igakuine lisatasu sõltuvalt toodangumahust

Lindaliini AS on 1997. aastast Linda Line Expressi kaubamärgi all tegutsev laevatranspordifirma, opereerides kiirlaevadega Tallinn - Helsingi liinil.

Vaata rohkem

Kokk