Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 460155

Tööpakkumise number

460155

Töö kirjeldus

Kevadel avatav uhiuus restoran otsib oma kööki krapsakat kokka!

Sinu tööülesanneteks on:
Toidu valmistamine vastavalt väljatöötatud menüüle
Vajamineva kauba tellimine
Enesekontrolliplaani järgmine
Suhtlemine meeskonnaliikmetega, et töö kulgeks sujuvalt

Töö on graafiku alusel

Nõudmised kandidaadile

Kõige tähtsam on armastus toidu vastu ja kokakunsti oskus!

Kasuks tuleb:
Hea suhtlemisoskus. Ka lastega
Positiivne suhtumine töösse
Sulle meeldib töötada kollektiivis
Kiired käed ja nutikas pea
Täpsus ja ausus - kui on vaja, siis küsi!
Tervisetõend

Ettevõte pakub

Väljaõpe vilunud meistri käe all
Ametlikku ja stabiilset sissetulekut
Arenemisvõimalust - katseaja möödudes valitakse vahetuse vanemkokk
Kollektiivseid ühisüritusi ja koolitusi
Kaasaegset töökeskkonda ajaloolises asukohas
Ettevõttesiseseid soodustusi
Tööle asumisel toiduhügieeni koolitus

Lisainfo

Tunned, et kõikidele nõudmistele veel ei vasta, kuid oled kohusetundlik ja naudid töö tegemist? Kandideeri ikka! Sellise suhtumisega sobid meie kollektiivi suurepäraselt!

Tööle asumise aeg on mai 2017.

Sobivate kandidaatidega võtame ühendust kahes osas - 1.03.2017 ja 15.03.2017.

Edu kandideerimisel!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
16. märts 2017
Kuulutus sisestati:
15. veebruar 2017
Brutopalk:
Alates 6 EUR tunnis

Oleme laste,- ja suurtesõbralik uudne toitlustusettevõte. Asume ajaloolisel Balti Jaama Turul, mis on kevadeks uuesti sündinud ja seda maailma moodsaimas võtmes. Pakume eelkõige peredele võimalust süüa-juua ning õdusas keskkonnas meelt lahutada.
Sinu pere, Sinu õnn!