Kokk
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #534601

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime rõõmsameelset ja usinat kokka

Ootused kandidaadile

-Aus, enesekindel ja kohusetundlik.
-Hea pingetaluvus ja kiire õppevõime
-Kehtiv tervisetõend.

Ettevõte pakub

-Kindlat ja pikaajalist ametlikku töösuhet
-Väljaõpet kohapeal
-Tööd mitmekülgses ja abivalmis kollektiivis
-Tööd vahetustega(pikk/lühike); Tööpäev 10-23
-Toitlustamine ettevõtte poolt
-Ametliku palka

Lisainfo

Töö toimub Kuldse Notsu Restoranis, Dunkri 8
Köögi töö toimub kahes vahetuses (pikk ja lühike)/ ühes vahetuses on tööl 3 kokka (2 kuumas- ja 1 külmas- köögis)

Tööpakkumise number
#534601

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
11. juuni 2018
Kuulutus sisestati:
13. mai 2018

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Kokk