Tööpakkumise number

607689

Töö kirjeldus

A la carte serveerimine ja ettevalmistuste tegemine

Сервировка a la carte и приготовления

Nõudmised kandidaadile

Huvi kokanduse vastu.
Oskad töötada puhtalt ning oma tööposti eest hoolitseda. Sul on a la carte restorani töökogemus

Интерес к кулинарии и развитию.
Имеешь опыт работы в ресторане типа а ля карт.

www.kolmsibulat.eu

Töökohta heas ja toredas ja üksteisest hoolivas meeskonnas.
Tugevat erialast arenemise võimalust igale kokale.
Distsipliineeritud ja lõbus meeskond.
Töötamine graafiku alusel.
100% ametlik palk
Предлогаем возможность развития для каждого повара.
Дисциплинированая и весёлая команда.
Работа на основании графика.
100% официальная зарплата.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. august 2019
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2019
Soovin kandideerida

Kokk

KOLM SIBULAT

Kolm Sibulat on pererestoran Pelgulinnas.
Meie eesmärk on olla ja pakkuda lihtsat, maitsvat ja arusaadavat toitu ning teeninduses lähtume sellest,
et see oleks kiire, professionaalne, sõbralik ja lihtne. Hindame oma külastajaid kõrgelt ning soovime nende
heaolu eest hoolitseda parimal viisil!

Avan ettevõtte profiili