Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 388407

Tööpakkumise number

388407

Firma nimi peidetud KOKK

Töö kirjeldus

- Hoolikas, kiire ja kohusetundlik a la carte menüü toitude valmistamine
- Kauba tellimine

Nõudmised kandidaadile

Hea kandidaat on
- koka väljaõppega
- kokatöö kogemusega
- usaldusväärne tiimikaaslane

Ettevõte pakub

- Väga konkurentsivõimelist täies ulatuses ametlikku palka
- Lahedat tiimi
- Palju tööd ja kliente (kas sa ei tahaks, et Sinu tööd fännataks? kas ja kui palju seda tehakse, näitab klientide arv majas ja neid meil on palju:)
- Maja poolt sooja lõunat
- Soodustustega kohviku ja poe tooteid

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. august 2015
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2015

NOP - pea 8 aastat turul tegutsenud kohvik ja pood. Meid tuntakse kui ühte parimat hommikusöögi - lõuna kohta, meid tuntakse kui ühe lahedama hooviga kohta Kadriorus, meid tuntakse selle järgi, et teeme väga kvaliteetsest toorainest väga head toitu ning pakume head-paremat ka oma väikeses poes kaasaostmiseks.

Meil on pühendunud ja väga lahedate inimestega tiim, kuhu otsime endasarnaseid.