Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323954

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-köögi töö organiseerimine ja korrashoid
-peolaudade ettevalmistamine
-toidu valmistamine

Ootused kandidaadile

- KÕIGE OLULISEM: soov töötada ja areneda kokana:
- VÄGA OLULINE: võimalus töötada täiskohaga graafiku alusel;
- OLULINE: eelnev töökogemus kokana toitlustusvaldkonnas;
- huvi ning armastus toidu ja toiduvalmistamise vastu
- kaasaegse toidukultuuri ja toidutrendide tundmine
- hea maitse
- kokandusalane haridus
- eelnev töökogemus kokana
- soov areneda ja end erialselt täiendada
- algatusvõime
- kohusetunne
- meeskonnatöö võime
- hea eesti keele oskus

Ettevõte pakub

- mõnusat töökeskkonda;
- professionaalset ja meeldivat kollektiivi;
- erialaseid koolitusi;
- head palka

Tööpakkumise number
#323954

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2013
Kuulutus sisestati:
25. oktoober 2013

Kohvik Wabadus (www.wabadus.ee) on Vabaduse väljaku ääres endise kohviku Moskva ruumides tegutsev mõnus kohtumispaik.

Vaata rohkem

Kokk