Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 526582

Tööpakkumise number

526582

Töö kirjeldus

Viktus Bistroos hommiku - ja lõunatoitude valmistamine.

Nõudmised kandidaadile

Juba eos eeldame, et kandideerija on suure südamega toiduaustaja. kööstööaldis ja sõbralik, kellel naljasoont, paras ports empaatiat, soov tööd teha ja armastus toidu vastu. Kes julgeb kasutada oma fantaasiat.
Kes naudib enda kätetööd ja julgeb alati oma valmistatut esimesena maitsta,
hoiab köögis puhtus jne.
Erialase koolituse ning töökogemuse olemasolu
Meeskonnatöö ja iseseisvalt töötamise oskus
Iseseisev mõtlemine ja tegutsemisoskus
Valmisolek ja tahe õppida ning arendada oma oskuseid
Kohusetundlikus ja puhtus
Hea pingetaluvusega
Kiire õppimisvõimega
Rõõmu tundmist oma tööst

Ettevõte pakub

Vaheldusrikas töö ja imearmas köögimeeskond.
Töö põhikohaga
Tasuta lõunad ja soodustus meie kohviku ja cateringi toodetele
Motiveerivat tasu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
1. mai 2018
Kuulutus sisestati:
2. aprill 2018
Brutopalk:
Alates 6 kuni 7 EUR tunnis

Viktus Kohvik & Catering, endise nimega Arigato Kohvik & Catering on toitlustamise teenust pakkunud juba 12 aastat. Meeskondlikult seisame alati selle eest, et tooraine oleks tervislik ja värske ning sealjuures hinna ja kvaliteedi suhe paigas. Meie meeskonna pühendumist kroonivad mitmed tunnustused ja auhinnad. Omame 5 toitlustusasutust ja pakume täismahus cateringi teenust. Aastatega oleme leidnud lojaalseid sõpru, kes hindavad meie professionaalset teenindust ja tähistavad oma elu suursündmuseid ikka ja jälle meie maitsvate roogadega. Tänaseks päevaks on meil kaks kohvikut: Viktus Kohvik aadressil Toompuiestee 4 ja Viktus Kohvik Kotka aadressil Kotka 12 ning kolm Viktus Bistrood: Merimetsa, Haaberti ja Pelgulinn