Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 434155

Tööpakkumise number

434155

Töö kirjeldus

Toitude ettevalmistamine, lõunapakkumiste ja a'la carte toitude valmistamine, peolaudade tegemine, töökoha korrashoid. Vajadusel kaupade tellimine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame kandideerima kõiki, kelle on huvi kokakunsti ja eelkõige tai köögi vastu. Eelnev töökogemus pole küll oluline, aga kasukstuleb. Olulisem on tahe ja soov õppida ja valmisolek töötada tulevikus ka iseseisvalt. Köögis on töökeel eesti keel.

Pakume tööd täistöökohaga kokale, meie poolt on väljaõpe. Tööpäevadel on söök tööandja kulul.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
1. september 2016
Kuulutus sisestati:
2. august 2016

Seoses töömahu suurenemisega otsime enda kollektiivi kokka. Pakume klientidele eelkõige taipärased toite ning sekka ka aeg-ajalt muud huvitavat aasia ja maailma köögist. Oleme tegutsenud juba 2 aastat ning välja on kujunenud oma klientuur. Asume Punane 56 Tallinn renoveeritud ärihoones. Köögis on töökeeleks eesti keel.