Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #139433

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kuumade ja külmade roogade kiire ja kvaliteetne valmistamine vastavalt menüüle
roogade serveerimine

Ootused kandidaadile

eelnev töökogemus a´la carte restoranis, erialane väljaõpe ja ettevalmistus
võime iseseisvalt töötada
kohusetundlikkus, ausus ja sõbralikkus

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi ja toredat meeskonda
huvitavat tööd ja erialast enesetäiendamisvõimalust
konkurentsivõimelist põhi- ja tulemustöötasu, tööalast lisaväljaõpet

Lisainfo

Kui tunned, et see on Sinu võimalus, kandideeri kohe või võta meiega ühendust ja küsi lisainformatsiooni. Kõigile vestlusel käinud kandidaatidele anname kindlasti personaalset tagasisidet.

Tööpakkumise number
#139433

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
25. märts 2008
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2008

Tallinna kesklinnas Süda tänaval avab peagi uksed uus klubi/pubi. Erilise menüüvalikuga klubi/pubi mahutab enam kui 60 istekohta. Nädalalõppudel soovime oma klientidele pakkuda ka erinevaid meelelahutusprogramme.

Vaata rohkem

Kokk