Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 160716

Tööpakkumise number

160716

Töö kirjeldus

Valmistame erinevaid kergeid toite TLÜ ja teiste Kehrwieder kohvikutele. Hetkel on erinevad võileivad, salatid, wrappid, pajaroad ja suppid. Otsime inimest kes koostaks ja valmistaks pidevalt muutva huvitava, mitmekesise meeldiva ja tervisliku menüü mis oleks samas TLÜ õpilastele taskukohane. Seega:
• menüü koostamine
• kalkulatsioonide tegemine
• kaupade tellimine
• köögi töö organiseerimine ja korrashoid
• peolaudade ettevalmistamine
• toidu valmistamine

Nõudmised kandidaadile

Eelnev töökogemus
Erialane haridus (soovitav)
Arvutikasutusoskus

Ettevõte pakub

Paindlik tööaega
Vajalikud koolitused ja enesearendamis võimalused
telefon
auto kompensatsioon
Et vahvaid ideid saada - peab reisima. Pakume seda koos päevarahadega.
Puhkus suvel ja jõulute ajal.

Lisainfo

Kuna alustame 3ndat aasta ülikoolis - suudame väga hästi prognoosida erinevate toitude läbimüüki. Seega Sinu panus köögi läbimüügis on mõõdetav. Ja seega suudame ilusti läbimüügi pealt kompenseerida.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. august 2008
Kuulutus sisestati:
8. august 2008
Brutopalk:
Alates 10000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
% müügist. Rohkem kui 5000

KEHRWIEDER-i kohvikute ketti kuulub kohvikud Tallinna vanalinnas ja kesklinnas. Üks Kehrwieder kohvik valiti 2007a Tallinna parimaks kohvikuks. Kehrwieder-l on TLÜ (Tallinna Ülikooli) uues hoones kaks kohvikut ning TLÜ kohvik valmistab erinevaid toitusi ülikoolile, Kadrioru lossile ja teiste Kehrwieder kohvikutele.

Kehrwieder TLÜ kohvik on pälvinud meedia tähelpanu ning tahame alustada 2008a kooliaastat veelgi paremini ja huvitavamalt kui 2007a. Otsime seda loov energilist ja ideedest tulvil kokka kes haaraks kõik kaasa ja viiks meid uuele tasemele!