Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #292290

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*toidu valmistamine hotelli restoranis(hommikusöök ja a`la carte)
*kauba tellimine
*köögi korrashoid
*toorainete ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

*abivalmidus
*aktiivsus
*eesti ja/või vene keele valdamine
*tahe tööd teha

Ettevõte pakub

*huvitavat ja mitmekesist tööd
*lõbusat ja sõbralikku kollektiivi

Tööpakkumise number
#292290

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. detsember 2012
Kuulutus sisestati:
20. november 2012

Hansafond Grupp AS opereerib 37 toaga boutique hotelli Merchant`s House Hotel Tallinna Vanalinnas, Raekoja platsi vahetus läheduses.

Vaata rohkem

Kokk