Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520737

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Klientidele kõrgekvaliteediliste toitude valmistamine

Ootused kandidaadile

Järgid retsepte vastavalt peakoka poolt etteantule
Oled kõrge pingetaluvuse ja rahuliku meelega
Oled kohusetundlik , korrektne ja usaldusväärne
Oskad hoida puhtust ja korda
Oskad eesti keelt
Eelnev töökogemus kokana ja kokaharidus tuleb kasuks

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist töötasu
Väikest ja sõbralikku töökollektiivi
Väga head tööõhkkonda
Toredaid ülemusi ja kliente
Inimlikku tööaega

Tööpakkumise number
#520737

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. märts 2018
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2018

Mini Burger Factory – on aprillis avatav uus restoran Tallinna vanalinnas. Meie missiooniks on pakkuda klientidele kodumaisest orgaanilisest toorainest valmistatud kõrge kvaliteediga käsitööburgereid, ja teisi tooteid ning jooke. Me oleme välja kasvanud restoranist Estonian Burger Factory, mille tegemistega saad tutvuda, kas külastades restorani Pärnu mnt 41A või vaadata infot

Vaata rohkem

Kokk