Kokk
Firma nimi peidetud Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #635936

Kokk

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime kokka, kes aitab valmistada ette toorainet, maitsvaid roogasid ning kaasa mõelda ka menüüde koostamisele. Kaasa saab lüüa igas protsessis ja valmistamise etapis. Kasuks tuleb ka võimalik juhiluba, et vajadusel viia kohale tellimusi.
Töö toimub arvestuslikult täistööajaga ning nädalavahetused on vabad.
Töökoht asub Rae vallas, 15min autosõidu kaugusel Tallinna kesklinnast

Nõudmised kandidaadile

- Ootame paindlikku suhtumist ja julget pealehakkamist.
- Täpsust, kohusetundlikkust ja valmidust ka ise otsustes kaasa lüüa
- Kindlasti eestikeele oskus
- Eelnev kogemus köögis või söögitegemise oskus. Kirg toidu vastu on alati hea boonus

- Sõbralikku ja töökat kollektiivi, kes aitab igal võimalusel ning on kõik ühise eesmärgi nimel väljas.
- Omanikke, kes aitavad kaasa erinevates töö protsessides.
- Tipptasemel kööki ja toiduvalmistamise võimalusi kaasaegses lõunarestoranis

Tööpakkumise number
#635936

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 907.68 - 1167 €/kuus
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
17. jaanuar 2020

Oleme kaasaegne lõunarestoran Rae vallas, Saku Metalli majas. Pakume klassikalisi ja ka veidi uudse kiiksuga toite, millega loodame täita kõikide klientide kõhud ja tuua naeratuse näole. Teeme kõik selle nimel, et oleksime ühtne meeskond ja koht kuhu tahaksid igal ajal tulla.

Vaata rohkem