Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #216810

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

maitsva toidu valmistamine (supid, praed, magustoidud, pannkoogid);
kookide küpsetamine;
oma töökoha korrashoid.

Nõudmised kandidaadile

koka haraidus;
varasem töökogemus kokana vähemalt 3-aastat,
eesti keele oskus;
kohusetudnlikkus, puhtus, kiirus;
meeskonnatööoskus ja sõbralikkus.

Ettevõte pakub

kaasaegseid töötingimusi ja toredat meeskonda;
huvitavat tööd rahvusvahelises organisatsioonis;
ettevõttepoolseid soodustusi.

Lisainfo

Töökoht: Rocca al Mare Kool, Vabaõhumuuseumi tee 8, Tallinn
Tööaeg esmaspäevast reedeni kella 08,00 - 16,30

Tööpakkumise number
#216810

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2011
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2011

Fazer Food Services alustas oma tegevust Eestis 1993. aastal. Peamine äritegevus on seotud igapäevase personali- ja õpilastoitlustusega, kaubanduskeskuste kohvikutes opereerimisega ja kulinaartoodete valmistamisega modernses Tänassilma Teenindusköögis. Lisaks pakume oma klientidele ka catering teenust ehk peoteenindust. Oleme arenev toitlustusettevõte, mis vastavalt oma teeninduspõhimõtetele pakub oma klientidele lihtsust ja kindlustunnet läbi kvaliteedi ja efektiivsuse. Meie tegutsemise põhimõtted on: • kliendi rahulolu • toidu kvaliteet • sortimendi mitmekesisus • tervislikkus. Hetkel töötab Fazer Food Services AS üle 500 inimese ning pakume oma teenust 56 erineval aadressil üle Eesti.

Vaata rohkem

You are applying to:
Kokk