Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #62016

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Fazer Amica otsib oma suurimasse filiaali Kadaka tee Põhikööki kuuma- ja külmaköögi kokkasid. Peamisteks tööülesanneteks on:
- suppide, praadide, kastmete valmistamine,
- tainastoodete valmistamine, kevadrullide valmistamine, magustoitude valmistamine, piruka- ja pannkoogitäidiste valmistamine jne.
- salatite, võileivatortide, sekserite, suupistete jne. valmistamine

Ootused kandidaadile

- erialase haridusega,
- eesti keele suhtlemisoskusega,
- töökas,
- kohusetundlik,
- puhtusest lugupidav

Ettevõte pakub

- kaasaegseid töötingimusi,
- toredat kollektiivi,
- ettevõtte poolseid soodustusi,
- konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Töö on graafiku alusel (pikk ja lühike nädal), tööpäev algab kell 7.00 ja lõppeb kell 19.00.

Tööpakkumise number
#62016
Kokk