Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #125057

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Jazz pesulad otsib om sõbralikku kollektiivi rõõmsameelset ja sõbralikku kokka.

Ootused kandidaadile

Kandidaadil võiks olla:
-tahe töötada kokandusvaldkonnas
-väga hea suhtlemisoskus ja rõõmsameelsus
-valmisolek meeskonnatööks
-paindlikkus
-pingetaluvus

Ettevõte pakub

Jazz pesulad pakub omaltpoolt:
-meeldivat keskkonda
-sõbralikku kollektiivi
-graafiku alusel tööd

Tööpakkumise number
#125057

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: Alates 9951
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
24. september 2007

OÜ Express Pesulad on loodud nõudlike väikesõidukijuhtide teenindamiseks, kes vajavad mõistliku hinnaga kiirteenust oma sõiduvahendi puhtuse ja tehnilise korrasoleku tagamiseks.

Vaata rohkem

Kokk