Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #456035

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Restoran Elevant Vene tänaval pakub tööd kohusetundlikule kogemustega kokale, kelle peamisteks tööülesanneteks on restoranis pakutavate söökide valmistamine.

Nõudmised kandidaadile

- eelnev töökogemus kokana
- kohusetundlikkus
- kiired käed
- õppimis- ja arenemisvõime
- EESTI KEELE oskus
- aja planeerimise oskus
- oskus pingelistes olukordades rahu säilitada.

Kasuks tuleb oskus iseseisvalt mõelda ja tegutseda.

Pakume stabiilset tööd ja palka, vahetustega graafikut, toredaid ja nooruslikke kolleege, võimalust areneda ettevõttesiseselt, ühisüritusi ning palju head India toitu.

Tööpakkumise number
#456035

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
14. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
16. jaanuar 2017

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

You are applying to:
Kokk