https://www.cvkeskus.ee/56005

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #56005

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö kokana suurköögis
Toidu valmistamine vastavalt retseptuurile
Valmistoidu komplekteerimine vastavalt tellimustele


Ootused kandidaadile

Erialane haridus
Töökogemus külma- ja kuumaköögi kokana
Aus, puhas, kohusetundlik,sõbralik ja koostööaldis


Ettevõte pakub

Palju tööd meeldivas kollektiivis
Tulemustele vastavat palka


Lisainfo

Valmisolek tööpäeva varaseks alguseks (makstakse öötasu)
Lisa CV-le oma palgasoov


Tööpakkumise number
#56005
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kokk
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!