Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 399417

Tööpakkumise number

399417

Töö kirjeldus

Koka ülesanneteks on a´la carte menüüs olevate toitude valmistamine ja serveerimine.
Päevabuffee salatite ja magustoitude valmistamine.
Hommikusöögi lisandite väljapanek
Grupi/peielaua/sünnipäeva laudade ettevalmistused

Töö on graafiku alusel ( lühike ja pikk nädal )

Nõudmised kandidaadile

Omad koka haridust ja oled eelnevalt töötanud kokana,kasuks tuleb varasem töökogemus.
Sul on hea pingetaluvus
Oled puhtuse armastaja
Oled initsiatiivikas ja kiire taibuga
Sulle meeldib meeskonnatöö
Sa oled kohusetundlik, töökas ja stabiilne inimene
Eesti keele väga hea oskus, vene keel tuleb kasuks

Ettevõte pakub

Kaasaegset töökeskonda
Meeldivat ja sõbralikku töökollektiivi
Vastutusrikast tööd
Firma siseseid soodustusi
Majutuse võimalus vahetuse ajaks kui elukoht ei ole Tallinnas

Lisainfo

Väljavalitud kanditaatidega võetakse ühendust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
14. november 2015
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2015

Hotell Dzingel asub 15-minutilise teekonna kaugusel kesklinnast, rohelises ja rahulikus elamurajoonis. Pakume sobivat kohta majutuseks, toitlustuseks, konverentside ning pidulike vastuvõttude korraldamiseks. Lisateenustena pakume sauna ja ilusalongi teenuseid. Hotelli restoran võimaldab korraga toitlustada 250 inimest. Restoran pakub a´la carte menüüd, erinevaid grupi- ja konverentsimenüüsid, äripäevadel ka soodsat ning maitsvat päevabuffeed.