Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #304406

Kokk

Firma nimi peidetud
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume suveperioodiks ja sobivusel ka pikemaks ajaks tööd kogemustega kokale, kelle tööülesanneteks on lisaks oskuslikule ja fantaasiarikkale toiduvalmistamisele ka vajadusel kaupade tellimine ja vastuvõtt, peakoka abistamine, vastutamine köögitöö toimimise ja korrahoiu eest ning vajadusel inventuuride läbi viimine.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat peab omama eelnevat töökogemust kokana. Ta peab olema kohusetundlik, kiire, aktiivne,sõbralik ning lugu pidama nii klientidest kui ka kaastöötajatest. Kõik eelnimetatud isiksuse omadused on kindlasti ühe hea meeskonna liikme eelisteks.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
Korralikku põhipalka
Hea töö eest preemiat
Transporti töölt koju öisel ajal või sõidukompensatsiooni
Head kollektiivi ja ühisüritusi

Tööpakkumise number
#304406

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. mai 2013
Kuulutus sisestati:
11. aprill 2013

Tallinna vanalinnas asuv Lounge Deja Vu pakub tööd kogemustega kokale.

Vaata rohkem