Värsked tööpakkumised

KOKK Tallinnas Daily koolisööklates

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 547500

Tööpakkumise number

547500

Firma nimi peidetud KOKK Tallinnas Daily koolisööklates

Töö kirjeldus

Koolitoidu valmistamine vastavalt menüüle ning retseptuurile

Nõudmised kandidaadile

Kirg toidu vastu

Ettevõte pakub

- Tööaeg E-R täistööajaga (8h päevas)
- Õigeaegne ja ametlik töötasu
- Täiendav tervisekindlustus
- Kaasaegsed töötingimused
- Tööriided ja tööjalatsid tööandja poolt

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
19. august 2018
Kuulutus sisestati:
23. juuli 2018

Baltic Restaurants Estonia alustas oma tegevust Eestis 1993. aastal. Peamine äritegevus on seotud igapäevase personali- ja õpilastoitlustusega ning kaubanduskeskuste kohvikutes opereerimisega. Lisaks pakume oma klientidele ka catering teenust. Oleme arenev toitlustusettevõte, mis vastavalt oma teeninduspõhimõtetele pakub oma klientidele lihtsust ja kindlustunnet läbi kvaliteedi ja efektiivsuse. Hetkel töötab Baltic Restaurants Estonia AS ligi 500 inimest ning pakume oma teenust ligi 90 erineval aadressil üle Eesti.