Värsked tööpakkumised

Kokk

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 126756

Tööpakkumise number

126756

Töö kirjeldus

- köögi töö organiseerimine ja korrashoid
- kvaliteedi jälgimine
- inventuuri tegemine

Nõudmised kandidaadile

- korralik
- hea suhtleja
- eelnev töökogemus a la carte restoranis miinimum 2 aastat
- korralik ja aus
- eesti ja vene keele oskus

Pakume konkurentsivõimelist palka ja tööd heas asukohas Tallinna kesklinnas, erinevaid koolitusi, tööd graafiku alusel, kaasaegset töökeskkonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
8. november 2007
Kuulutus sisestati:
9. oktoober 2007

Tallinna kesklinnas asuv 90-kohaline hispaania restoran otsib oma meeskonda vahetuse kokka/ vahetuse vanemat, kes on kiire kohanemisvõimega ning organiseeritud.