https://www.cvkeskus.ee/126756

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126756

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- köögi töö organiseerimine ja korrashoid
- kvaliteedi jälgimine
- inventuuri tegemine


Ootused kandidaadile

- korralik
- hea suhtleja
- eelnev töökogemus a la carte restoranis miinimum 2 aastat
- korralik ja aus
- eesti ja vene keele oskus


Ettevõte pakub

Pakume konkurentsivõimelist palka ja tööd heas asukohas Tallinna kesklinnas, erinevaid koolitusi, tööd graafiku alusel, kaasaegset töökeskkonda.


Tööpakkumise number
#126756
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Kokk
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!