2023-08-23 14:48:55

Kokk

CVKeskus.ee klient
8 - 10 €/tunnis Bruto
Oleme tänavatoidu koht Balti Jaama Turul. Pakume ausast toorainest, käsitsi kohapeal valmistatud, meelepärase täidisega baosid - oleme tegutsenud viis aastat ja siiani on meie igapäevane motivatsioon hoida taset kõrgel ja järjepidevalt end arendada. Otsime oma meeskonda inimest, kes tahab areneda koos meiega, keda kõnetab tänavatoit ja kellele pakub põnevust kulinaariamaastik.

Meid on kajastatud mitmetes väljaannetes ja telesaadetes, näiteks Lonely Planet raamatus "Ultimate Eats List. The World's top 500 food experiences.. ranked", The Guardianis Inglismaalt jne. Meid on pärjatud mitme tunnustusega, sealhulgas näiteks White Guide Nordic. Meie fine dining taustaga peakokk Mihkel Rand on varasemalt pärjatud muuhulgas Eesti parima peakoka tiitliga.

Töö kirjeldus

  • Pidev areng ja eneseteostus toidumaastikul
  • Toidu valmistamine avatud köögis
  • Menüü arendamine koostöös peakokaga
  • Ürituste eritellimustoitude teostamine Baojaama köögis
  • Kaasalöömine Baojaama pop-up projektides
  • Kaupade tellimine ning vastuvõtt
  • Üldine korrektsus ja kõrge tööeetika köögi argipäevatöös
  • Toiduajakirjanikega suhtlemine, toitude serveerimine pildistamisteks

Ootused kandidaadile

Töökogemus sarnasel ametikohal vähemalt 1 aasta

Keeleoskus:

eesti keel - nõutud kõnes B2 - hea, kirjas B1 - keskmine

inglise keel - nõutud kõnes B2 - hea, kirjas B1 - keskmine

Iseloomuomadustelt hindame ambitsioonikust ja arenemistahet tänavatoidumaastikul, samuti ausust, korrektsust ja head pingetaluvust. Otsime karjahunti, kes süüa teha armastab ja tänavatoitu fännab.

Pakume head palka, omatöötaja boonuseid, toredat meeskonda ja paindlikku töögraafikut. Kaasa saab lüüa ka kokandusalastes eriprojektides. Võimalik on ettevõtte siseselt areneda ja oma häid ideid teostada.