Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #43406

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suurköögi kokale pakume vaheldusrikast tööd ning kogemust erinevate menüüde valmistamisel.

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus
  • eelnev töökogemus vähemalt 2 aastat
  • valmisolekut vahetusetega tööks
  • teadmisi enesekontrollist ja hügieenist
  • positiivsust ja rõõmsameelsust
  • meeskonnatöö väärtustamist ja tugevat töötahet
  • kasuks tuleb inglise keele oskus

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast tööd mainekas rahvusvahelises ettevõttes
  • arengu- ning enesetäiendamise võimalust rahvusvahelise hotelli kaasaegses köögis
  • meeldivat ja sõbralikku töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • omapere soodustusi

Lisainfo

Kandideerimiseks saada oma CV ja avaldus koos palgasooviga CV Keskuse kodulehe kaudu. Sinu andmeid ootame hiljemalt 22.aprilliks 2005

Tööpakkumise number
#43406

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2005

Radisson SAS Hotel&Resorts on üks kiiremini arenevaid hotellikette Euroopas, kuhu kuulub enam kui 160 hotelli.
Radisson SAS Hotell Tallinn avas oma uksed klientidele 1.veebruaril 2001. aastal Tallinna finants- ja kaubanduskeskuse südames. Hotellis on 280 hästivarustatud numbrituba, kaks restorani, kolm baari ja esinduslik 1000 ruutmeetri suurune konverentsi- ja banketikeskus. Hotellis töötab 200 inimest.

Vaata rohkem

Kokk