Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #520666

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toidu valmistamine restoranis Maarjamäe.
Oluline on usaldusväärsus, otsustus- ja vastutustvõimelisus ning oskused ja tahe head toitu teha.

Ootused kandidaadile

Oled:
- rõõmsameelne ja energiline,
- sul on eelnevalt vähemalt 2 aastane töökogemus kokana,
- oled hea suhtlusoskusega ,
- sa soovid õppida ja areneda ega karda uusi väljakutseid,
- oskad iseseisvalt mõelda, olla enesekriitiline ega karda tööd,

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast ja huvitavat tööd
  • professionaalset meeskonda ja suurepärast meeskonnavaimu
  • väljaõpet töö käigus
  • suurepäraseid töötingimusi
  • väga laialdasi arenemisvõimalusi
  • konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Kui oled huvitatud ja sooviksid saada rohkem infot Maarjamäe restoranis töötamise kohta, saada email töösoovi ja pildiga CV .

Tööpakkumise number
#520666

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. märts 2018
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2018

CVKeskus.ee klient

Maarjamäe restoran on Carmen Grupi kõige noorem pereliige.
Restoran asub ajaloolises Orlovi lossis, kus juba Eesti ajal peeti restorani ja "peenemat väljasõidukohta", nagu tollal seda kohta kirjeldati.
Restorani peakokk Veiko Ruukel arvestab menüü kokkupanekul paljuski Eesti köögi ajalugu ja tänapäeva, sellest tuleb ka meie nime laiend Aja lugu & hea toit. Restorani ruumides teeme etiketi- ja toidukoolitusi lastele, eksponeerime ajaloolisi serviise ning tutvustame toidu- ja restoranikultuuri ajalugu.

Vaata rohkem

Kokk