Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #127016

Kokk

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Maitsva sooja toidu valmistamine personali sööklasse (200 inimest) ja toidu väljastamine.
Tööaeg: esmaspäevast reedeni algusega 7.00 kuni 16.00.

Ootused kandidaadile

Ootame oma meeskonda inimest, kellel on:
* vähemalt aastane töökogemus kokana;
* kehtiv tervistõend;
* tööohutuse, töötervishoiu ja tööhügieeni nõuete tundmine;
* kohusetundlik, vastutusvõimeline, usaldusväärne;
* teenindavale personalile omane hea suhtlemisoskus ja täpsus;
* elementaarne eesti keele oskus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
* kaasaegseid töötingimusi;
* konkurentsivõimelist töötasu;
* tööd sõbralikus ja innovatiivses kollektivis;
* väljaõpet vastavalt vajadustele.

Tööpakkumise number
#127016
Kokk